Domov Novinky Záujem o Ferlanda Mendyho

Záujem o Ferlanda Mendyho

Možný príchod Daviesa, by mohol znamenať koniec pre Mendyho.

Autor: Michal
2 komentáre

Real Madrid si zaslúži veľa uznania za sezónu, ktorú práve prežíva. Zverenci Carla Ancelottiho prehrali v tejto kampani zatiaľ len jeden zápas a nedávno vyhrali španielsky Superpohár. Vo finále vyhrali nad Barcelonou 4:1. Netreba zabúdať, že toto je mužstvo, ktoré na začiatku nemalo veľkú hĺbku a riešilo veľké problémy so zraneniami. Hráči aj trénerský štáb zatiaľ prekonali všetky očakávania.

Ako už bolo povedané, v budúcnosti je potrebné vykonať určité zmeny, aby bol tento úspech udržateľný. Očakáva sa, že Real Madrid budúci rok v lete podpíše ľavého obrancu. Ako sme viackrát imformovali, mal by ním byť Alphonso Davies.

Možný príchod Daviesa by však mohol viesť k odchodu Ferlanda Mendyho. Francúz si v tejto sezóne počínal veľmi dobre, kedykoľvek bol na ihrisku, no pre jeho neustále zdravotné problémy sa očakáva že v dohľadnej budúcnosti odíde.

Nezdá sa, že by bol o jeho podpis napriek záznamom o zraneniach nebol záujem. Ako informoval Simon Phillips (prostredníctvom Madridského Universal), Chelsea interne diskutovala o možnosti získať Mendyho z Realu Madrid.

Chelsea má záujem získať obrancu Realu Madrid v hodnote 53 miliónov eur

Mendymu sa v tejto sezóne na ihrisku darilo dobre. Ale rovnako ako v predchádzajúcich sezónach pokračoval v riešení bežných problémov s kondíciou.

Nie je ťažké pochopiť, prečo by mohla mať Chelsea záujem aj napriek Mendyho zraneniam. Je jedným z najlepších ľavých obrancov vo svetovom futbale, keď je fit a dostupný.

Chelsea by si určite polepšila s hráčom jeho skúseností a kvalít na ľavom obrancovi. Na tomto poste nastupuje Levi Colwill, ktorý je prirodzeným stredným obrancom. Ben Chilwell naďalej zápasí so zraneniami, zatiaľ čo Marc Cucurella nepresvedčil od prestupu z Brightonu & Hove Albion. Navyše aj on je momentálne zranený.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x