Domov Novinky Zápas vo Valladolide bez štvorice hráčov

Zápas vo Valladolide bez štvorice hráčov

Ancelotti nemôže rátať s reprezentantmi Francúzska a Chorvátska. Mimo hry je aj Mariano Diaz.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid sa do akcie po majstrovstvách sveta vráti proti Realu Valladolid. Každý zápas La Ligy je v tomto momente dôležitý. Tím Carla Ancelottiho aktuálne zaostáva v boji o titul za Barcelonou.

Na začiatku sezóny to vyzeralo to tak že Real Madrid ide na tempomat. V tomto ducu zvládol aj prvé El Clasico sezóny na Santiago Bernabeu, keď zvíťazil 3:1.

Ale veci sa začali rúcať v posledných týždňoch pred prestávkou na majstrovstvách sveta. Zranenia a únava si začali vyberať svoju daň na Ancelottiho tíme, ktorému chýba hĺbka na viacerých pozíciách.

V tomto zmysle prestávka na majstrovstvách sveta prišla pre Real Madrid v ideálnom čase. Barcelona sa však dostala o dva body pred Los Blancos. Teraz je na nich, aby dobehli katalánskych gigantov.

Real Madrid vo Valladolide bez štvorice hráčov

Ako tweetovala Arancha Rodriguez, k dispozícii sú všetci s výnimkou Mariana Diaza, Aureliena Tchouameniho, Eduarda Camavingu a Luku Modrica.

Samozrejme, neúčasť Tchouameniho, Camavingu a Modriča sa očakávala, vzhľadom na to že ich národné tímy bojovali majstrovstvách sveta do posledných dní.

Chorvátsko opäť prekonalo očakávania a získala bronzovú medailu, zatiaľ čo Francúzsko bolo krok od udržania si titulu, no  prehre vo finále s Argentínou si odnieslo „len“ striebro.

Mariana vyradilo zranenie a uvidí sa kedy sa vráti. Jeho šance na návrat proti Realu Valladolid však nie sú veľké.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x