Domov Novinky Vzácne voľno pre Casemira

Vzácne voľno pre Casemira

Autor: PDReal
0 komentár 600 videní

Casemiro si užíva niekoľko dní oddychu počas medzinárodnej prestávky. Zotavuje sa zo zubnej infekcie, ktorá ho vyradila z reprezentácie v októbrových zápasoch a pravdepodobne viedla k jeho striedaniu proti Espanyolu naposledy v La Lige Santander.

Je to pozitívne pre Real Madrid, pretože umožňuje Brazílčanovi načerpať nové sily a dostať sa späť do jeho najlepšieho stavu. Inak by ho čakali tri medzinárodné zápasy a veľa cestovania do a z Južnej Ameriky pred dôležitým zápasom Ligy majstrov so Šachtarom Doneck.

Dvadsaťdeväťročný hráč mal len málokedy voľno. Casemiro sa od novembra 2018 nezranil, čo znamená, že bol vždy k dispozícii a nazbieral veľa zápasov a minút.

V rokoch 2020/21 odohral 46 z 52 odohraných hier a 46 z 51 v roku 2019/20. V tejto sezóne doteraz hral v deviatich z desiatich zápasov Realu Madrid. Odpočíval iba proti Realu Mallorca.

Real Madrid už roky dúfa že Casemiro nevynechá zápas. Strávil roky bez toho, aby mal v klube prirodzenú náhradu, čo znamená, že hral viac, ako by pravdepodobne mal.

„Casemiro je v poriadku a bude hrať,“ to bola častá odpoveď Zinedina Zidana počas jeho pôsobenia v klube na otázku, či Brazílčan dostane voľno.

V tejto sezóne Real získal Eduarda Camavingu a jeho všestrannosť v strede poľa určite umožní Casemirovi trochu oddýchnuť. Proti Malorke sa dokonca Carlo Ancelotti rozhodol pre dvoch pivotov, Toniho Kroosa a Luku Modriča.

Casemiro by sa mal v utorok spolu so zvyškom svojich spoluhráčov vrátiť k tréningu na Valdebebas.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x