Domov Novinky Vráti sa Odriozola do svojho bývalého klubu?

Vráti sa Odriozola do svojho bývalého klubu?

Španiel by sa mohol vrátiť na miesto, kde futbalovo vyrástol.

Autor: Michal
0 komentár

Toto leto by mohlo byť pre Real Madrid zaujímavé. Jeho káder by mohol prejsť niekoľkými zmenami. Na jednej strane je úplne jasné, že potrebujú priviesť posily. Chýba im hĺbka na viacerých pozíciách. Na druhej strane je dosť hráčov, ktorí sa dostatočne nezapojili a mali by sa s tímom rozlúčiť.

Jeden hráč, ktorý patrí do tejto kategórie, je Alvaro Odriozola. Keď podpísal zmluvu s Realom Madrid, bol jedným z najjasnejších mladých nádejí v španielskom futbale.

V Reale Madrid mu to však nevyšlo. Má za sebou hosťovania v Bayerne Mníchov a Fiorentine. Toto leto by však mohol byť čas na trvalý odchod.

Hráč Realu Madrid by sa mohol vrátiť do bývalého klubu

Ako informoval AS, po dvoch neúspešných pokusoch vrátiť sa domov do San Sebastianu by to pre Odriozolu mohlo byť tretíkrát šťastné. Ak sa ho Real Sociedad rozhodne priviesť späť, toto by mohla byť ich šanca.

Odriozola prešiel mládežníckymi radmi v Reale Sociedad a práve tam našiel väčšinu svojich úspechov aj na seniorskej úrovni. V dôsledku toho nie je ťažké pochopiť, prečo má návrat do jeho rodného klubu pre Španiela zmysel.

Samozrejme sa očakáva sa, že aj iné kluby budú bojovať o podpis pravého obrancu. Je pravdepodobné, že Real Madrid sa bude snažiť získať nejakú prestupovú čiastku z jeho odchodu, namiesto toho aby ho nechal v blízkej budúcnosti odísť zadarmo. Súčasná zmluva Odriozolu vyprší v lete 2024.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x