Domov Novinky Vráti sa Iker Bravo do Bayeru Leverkusen?

Vráti sa Iker Bravo do Bayeru Leverkusen?

Mladík sezónu nezačal dobre, no nádej oživil v tíme U19 pod vedením Arbelou.

Autor: Michal
0 komentár

Hráč Realu Madrid Iker Bravo mal tento rok búrlivú sezónu vo Valdebebas. Spočiatku mal problémy v Castille, potom znovu našiel formu v tíme do 19 rokov s Alvarom Arbeloom ako manažérom. Budúcnosť Brava, ktorá je považovaný za jeden z najjasnejších talentov v španielskom futbale od veku 16 rokov, je vo hviezdach.

19-ročný hráč sa podľa Diario AS vrátil do Bayeru Leverkusen, kde bude toto leto trénovať so svojím materským klubom v snahe byť fit na Euro U19. Sezóna pre hráčov do 19 rokov sa skončila a Bravo si je vedomý toho, že Raul Gonzalez ho už pre Castillu nevyužije.

Po uzavretí zmluvy o pôžičke na konci sezóny má Real Madrid opciu na kúpu vo výške 10 miliónov eur, hoci Leverkusen je otvorený opätovnému vyjednávaniu ceny. Jeho šance na návrat do španielskeho hlavného mesta však závisia od odchodu Raula. Manažér Castilly by mohol odísť už toto leto. Ak to urobí, možno sa Bravo vráti.

Ak Arbeloa prevezme vládu v Castille, bude Bravou návrat pravdepodobnejší. Na druhej strane sa verí, že o Brava bude mať toto leto záujem množstvo klubov La Ligy, ako aj Udinese, Rennes, Monako, Union Berlín a Turín.

Mladík má stále veľký potenciál, otázka je, či ho dokáže naplniť.

zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x