Domov Novinky Vo Frankfurte sú na pozore

Vo Frankfurte sú na pozore

Pár dní pred zápasom s Realom Madrid sa Eintracht Frankfurt musí vysporiadať s mnohými pochybnosťami.

Autor: Marek Varga
1 komentár

Nemci sa musia otriasť z prehry 1-6 s Bayernom Mníchov a prijať myšlienku, že s najväčšou pravdepodobnosťou prídu o Filipa Kostića.

Eintracht Frankfurt bude v Helsinkách obklopený značnými pochybnosťami. Stredajší rival Realu Madrid vo finále Európskeho superpohára začal minulotýždňovú oficiálnu sezónu 2022/23 sebavedomým víťazstvom v 1. kole Nemeckého pohára proti druholigovému Magdeburgu (4:0), no len o pár dní neskôr museli pred domácimi fanúšikmi pretrpieť prehu 1-6 s Bayernom.

Táto prehra nastala aj napriek tomu, že tréner Oliver Glasner sa rozhodol nešetriť svojich kľúčových hráčov pred blížiacim sa Európskym superpohárom a v prvom tíme boli hráči ako Santos Borré, Filip Kostić, Ansgar Knauff, Djibril Sow, Jesper Lindstrøm či Mario Götze.

Naopak Daichi Kamada, autor dvoch gólov z prvého zápasu proti Magdeburgu, presedel celý zápas na lavičke.

V posledných dňoch sa veľa hovorí o tom, že Eintracht pristúpi k Európskemu superpoháru oveľa vyšším tempom ako Real Madrid, ktorý v novej sezóne ešte neodohral ani jeden oficiálny zápas.

Vysoká prehra s Bayernom však vyvolala vo Frankfurte veľké obavy. „Nadšenie po predchádzajúcej sezóne bolo prerušené v prvom kole. Ako sa to mohlo stať? Proti nemeckému šampiónovi hral Eintracht bez presvedčenia a bez nápadu,“ analyzovali miestne médiá.

„Na Superpohár sa teraz veľmi necítime, musíme to čo najskôr prekusnúť,“ dodal športový riaditeľ klubu Markus Krösche.https://halamadrid.sk/wp-admin/post-new.php

Rezignácia okolo Kostića

Jeden z najlepších hráčov Eintrachtu Filip Kostić je zároveň hlavným protagonistom najnovších prestupových klebiet.

V Taliansku sa už hovorí o tom, že srbský stredopoliar, ktorému v roku 2023 vyprší aktuálna zmluva, prestúpi do Juventusu.

A hoci sa zdá, že je to už viac-menej isté, Srb pravdepodobne natiahne rokovania, aby nechýbal v zápase proti Realu Madrid.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x