Domov Novinky „Viniciusovi agenti nás zradili“ alebo ako Florentino vyfúkol Barcelone Viniciusa s Rodrygom

„Viniciusovi agenti nás zradili“ alebo ako Florentino vyfúkol Barcelone Viniciusa s Rodrygom

Autor: PDReal
2471 videní

André Cury, bývalý šéf skautingu Barcelony pre Južnú Ameriku, poskytol rozhovor katalánskemu denníku Sport, v ktorom tvrdil, že Real Madrid podpísal Rodryga, pretože „neverili Viniciusovi“.

Cury uviedol, že Vinicius sa zaviazal Barce, ale cesta do Madridu na pozvanie Florentina Péreza všetko zmenila.

Viniciusov otec a jeho agenti boli v Barcelone. Wagner Ribeiro zavolal Florentinovi, aby mu to oznámil. A pozval ich, aby šli v sobotu do Madridu. Povedali nám, že pôjdu, ale že sa nič nestane, pretože futbalista už sa zaviazal Barcelone, ​​“povedal pre Sport.

Došlo k záväzku ústnym podaním … Agenti sa vrátili do Barcelony, uzavreli s nami konečnú dohodu, podali si ruky … A potom zmizli a zradili nás“

Barcelona bola o tri a pol roka pred Realom

Bývalý šéf Barcelony v Južnej Amerike tiež tvrdil, že katalánsky klub si všimol Viniciusa dávno predtým, ako upútal pozornosť Realu Madrid a prezradil podrobnosti o blízkom osobnom vzťahu s agentmi.

S Viniciusom sme boli o tri a pol roka pred Madridom. Jeho agenti, Frederico Penna a Stefano Hawilla, ktorí sa dohodli s Barcelonou, nás zradili. Klientom jeho spoločnosti sme boli my, a nie Madrid. Mal som s nimi obrovské priateľstvo až do tej miery, že som bol svedkom oboch mužov na svadbách a krstoch, “uviedol Cury.

V kľúčovom okamihu operácie nás bodli do chrbta. Pätnásť dní pred podpisom do Madridu, tu v Brazílii, Vinicius povedal že je fanúšikom Barcy, že jeho idolom je Neymar a že Messi je lepší ako Cristiano. Potom, čo odišiel do Madridu, povedal, čo chcel. “

Prečo Madrid podpísal Rodryga

Cury tiež hovoril o podpise Rodryga Madridom. Nedôverovali Viniciusovi a obávali sa, že podpísali nesprávneho hráča a my správneho.“ Preto majú dvoch hráčov rovnakého veku, na rovnakom poste a z krajín mimo EÚ, “uviedol.

Rodryga som poznal dlho a mal vhodný profil aby hral za Barcu. Začal som rokovať s jeho agentom Nickom Arcurim. Oscar Grau, Pep Segura a ja sme sa tu v Brazílii stretli dvakrát s prezidentom Santosu. Povedal som im, že musíme odísť s uzavretou dohodou. Neodišli sme. A on odišiel do Madridu. “

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
8 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

8
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x