Domov Klub Vinicius sa iba prizeral z lavičky ako Rodrygo dostal opäť príležitosť od Zidana

Vinicius Junior sa v sobotu popoludní nepredstavil za Real Madrid už tretí zápas v rade pri víťazstve Los Blancos nad Alavés 1-2.

Brazílčan nebol nominovaný na zápasy s Realom Sociedad ani proti PSG a do hry nezasiahol ani z lavičky v zápase na Mendizorroze.

„Čo sa zmenilo je to, že v tíme je Eden Hazard,“ odpovedal Zidane na otázku ohľadom nízkeho počtu minút u Viniciusa.

19-ročný hráč dostal šancu v siedmych z prvých deviatich zápasov sezóny, ale jeho zapojenie do hry postupne klesá od októbra. Naposledy hral v základnej zostave proti Mallorce, s ktorou Los Blancos prehrali 1-0.

Rodrygo odohral v tejto sezóne 468 minút, teda o dvadsať minút viac ako jeho krajan. Rodrygo dal štyri góly. Zidane však neplánuje poslať Viniciusa na hosťovanie v januári, takže mladík bude musieť pokračovať v boji o miesto v tíme.

zdroj: as.com