Domov Novinky Vinicius Junior mužom zápasu proti Liverpoolu

Vinicius Junior mužom zápasu proti Liverpoolu

Autor: PDReal
474 videní

Vinicius Junior bol menovaný mužom zápasu v stretnutí Realu Madrid a Liverpoolu na štadióne Alfredo Di Stéfano. Brazílčan, ktorý strelil dva z troch gólov zápasu, uviedol:

„Bolo nesmierne dôležité zvíťaziť v zápase. Je to dobrý výsledok, celý rok sme tvrdo pracovali na tom, aby sme vyhrali každý zápas v kľúčovej fáze sezóny. Nenechali sme ich vôbec veľa vytvoriť, musíme to udržať a pokračovať v hraní ako dnes “.

„Kouč vždy prináša pocit pokoja, ktorý potrebujeme, aby sme to na čom pracujeme na tréningu, uplatnili v praxi. Urobili sme všetko, čo od nás dnes požadoval, a urobili sme to dobre. Toni je neuveriteľný, je to úžasný hráč. Zakaždým, keď vystúpi na ihrisko, ukáže svoju nesmiernu triedu, nikto nehrá ako on. Rád by som mu poďakoval za prihrávku, som rád, že som dal gól “.

Prečo si ukazoval na znak po góloch?

„Pretože pracujem naozaj tvrdo a sníval som o tom, že budem hrať za Madrid a po boku najväčších hráčov na svete. A tiež kvôli tvrdej práci, ktorú sme do toho vložili, a túžbe, ktorú sme prejavovali počas celej sezóny. Vždy chcem to najlepšie pre našich fanúšikov a pre všetkých prepojených s klubom“.

„Pokračujem v tvrdej práci a moji spoluhráči mi dodávajú silu a sebadôveru dávať góly, ktoré v kľúčových momentoch potrebujeme. Keď som zišiel, bol som unavený, pretože som dal všetko pre tento dres, ktorý tak veľmi milujem “.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x