Domov Novinky Vinícius Júnior končí so spoločnosťou Nike

Vinícius Júnior končí so spoločnosťou Nike

Vinícius sa chystá ukončiť spoluprácu so spoločnosťou Nike. V prvom polčase zápasu proti Valencii hral Brazílčan v čiernych kopačkách bez loga sponzora. Novou zastávkou v hráčovej kariére by mohla byť Puma.

Autor: Marek Varga
2 komentáre

Vinícius bol jedným z hlavných protagonistov zápasu proti Valencii, v ktorom strelil druhý gól kráľovského tímu a potom sa stal obeťou brutálneho útoku Gabriela Paulistu, ktorý zaň dostal priamu červenú kartu.

Napriek tomu si mnohí, ktorí sledovali mladého Brazílčana v akcii, všimli niečo iné – definitívne potvrdenie hráčovho rozchodu so spoločnosťou Nike.

Médiá už dlho informujú o tom, že brazílsky útočník sa cíti byť americkou značkou nedocenený. A hoci súčasná zmluva spájajúca obe strany je podpísaná do roku 2028, samotný hráč ju chce teraz ukončiť, aby sa rozlúčil s jedným zo svojich hlavných sponzorov, ktorý ho sprevádza počas kariéry nepretržite od roku 2013.

Vinícius odohral prvý polčas zápasu proti Valencii v úplne čiernych kopačkách bez akéhokoľvek loga alebo značky označujúcej konkrétneho výrobcu.

Až na druhý polčas nastúpil v žlto-červených kopačkách s logom Nike. Prvých 45 minút však jasne naznačilo, že na tom niečo bude.

A ak sa rozhodnutie 22-ročného Brazílčana rozlúčiť sa so spoločnosťou Nike zdá byť už definitívne, stále nie je jasné, kto bude novým sponzorom.

V tejto súvislosti sa najviac hovorí o spoločnosti Puma, ktorá už vraj pripravila presnú stratégiu na získanie hviezdy Realu Madrid. Kľúčovú úlohu by tu mohol zohrať Neymar, ktorý sa v septembri 2020 zaviazal rekordnou zmluvou so spoločnosťou Puma a teraz by mohol presvedčiť svojho mladšieho krajana, aby išiel v jeho stopách.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x