Domov Novinky Vinicius: „Ideme za tým najlepším na svete, Real!“

Vinicius: „Ideme za tým najlepším na svete, Real!“

Autor: PDReal
1 komentár 979 videní

Bývalý technický sekretár Barcelony Andre Cury označil Viniciusa Jr. za fanúšika Barcelony, ale najnovšie správy sú v rozpore s jeho tvrdeniami.

Označenie Viniciusa za fanúšika Barcelony prichádza po tom, čo odmietol prestup na Camp Nou v roku 2017, a namiesto toho sa presťahoval z Flamenga do Realu Madrid.

Vyhrajte zájazd do Madridu na zápas Real Madrid - Espanyol – VIAC INFORMÁCIÍ

V dokumentárnom filme zverejnenom minulý rok Vinicius hovoril o prestupe. Konkrétne o tom, ako bolo urobené jeho rozhodnutie presťahovať sa do Madridu v rozpore s predchádzajúcimi Curyho slovami o tom, že je fanúšikom Barcelony.

„Keď som bol v tíme Flamenga do 17 rokov, moji rodičia odišli do Barcelony,“ povedal Vinicius. „Vrátili sa a o dva dni neskôr odišli do Madridu.“

„Navštívili klub a pozreli si všetko a cítili, akoby to bolo to pravé miesto. Real Madrid je najväčší klub na svete a klub s najväčším počtom titulov. Vždy som podporoval Real Madrid“

Viniciusov otec dodal: „Vždy bol fanúšikom Realu Madrid.“

Viniciusov agent Lucas Mineiro o prestupe

„Po juhoamerickom šampionáte do 17 rokov sme mali päť klubov z rôznych krajín, ktoré za mnou prišli a povedali, že chcú urobiť ponuku [za Viniciusa],“ povedal Mineiro.

„Fred [Frederico Pena] mi zavolal a povedal: ‚Musíme sa porozprávať s Vinim, nastal čas a musíte sa rozhodnúť, Real Madrid alebo Barcelona.‘ „

„Potom mi Vinicius poslal veľmi jasný odkaz ‚Ideme za tým najlepším na svete, Real!“

Odkedy Vinicius prišiel do Realu Madrid, nikdy neboli žiadne pochybnosti o jeho láske ku klubu. Neustále vidíme, ako po skórovaní bozkáva znak, a nedávno sme boli svedkami jeho skoku do davu fanúšikov.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x