Domov Novinky Viniciov odkaz po podpore od Bernabeu: „Milujem Vás. Ďakujem, ďakujem a ďakujem“

Viniciov odkaz po podpore od Bernabeu: „Milujem Vás. Ďakujem, ďakujem a ďakujem“

Brazílčan sledoval zápas vo VIP boxe vedľa Florentina Pereza.

Autor: Michal
0 komentár

Bernabeu rovnako ukázalo Viniciusovi podporu

Vinicius nesmelo zamával fanúšikom po tom, čo jeho spoluhráči prišli na ihrisko v jeho drese a Bernabeu mu venoval búrlivý potlesk sprevádzaný transparentom, ktorý zaberal celú južnú tribúnu: „Vinicius sme my všetci, stačilo dosť“.

Brazílčan sa nezastaví, kým neustanú rasistické útoky, no ani on nechcel byť v zápase stredobodom pozornosti, aj keď to bolo nevyhnutné.

Bez suspendácie po omilostení súťažnou komisiou nehral pre problémy s kolenom a v prezidentskej lóži stál vedľa Florentina Pereza.

Viditeľne dojatý, keď v 20. minúte celý štadión zatlieskal a skandoval jeho meno, musel vstať a poďakovať.

Urobil tak mávnutím ruky, hoci na konci zápasu oslovil všetkých madridistov odkazom na sociálnej sieti: „Milujem vás. Ďakujem, ďakujem a ďakujem.“

Posledných 72 hodín bolo najintenzívnejších vo Viniciusovej kariére. Horská dráha emócií, ktorá spôsobila, že sa kvôli problémom s kolenom utiahol do posilňovne.

Vini si však tiež potreboval trochu oddýchnuť po strese, ktorý v posledných dňoch utrpel v dôsledku toho, čo sa stalo vo Valencii a tsunami lásky a podpory, ktorú dostal.

Pamätajte, že jeho prípad sa dostal až do OSN, čo ukazuje prácu, ktorú Brazílčan a jeho tím vykonali za posledných pár dní, aby ukončili rasizmus v Španielsku.

Pochybnosti o Seville

Momentálne je otázne, či Ancelotti vezme Viniciusa do Sevilly. Nie je suspendovaný, ale jeho prítomnosť bude závisieť od toho, ako sa vyvinú jeho zranenia a jeho emocionálny stav.

Isté je, že s Bernabeu sa bude môcť v tejto sezóne rozlúčiť 4. júna proti Athleticu.

V ten deň sa sezóna Realu Madrid končí a Vini tam bude môcť poďakovať Bernabeu.

zdroj: marca.com

Michal

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x