Domov Novinky Varane: Tchouaméni sa adaptoval veľmi rýchlo

Varane: Tchouaméni sa adaptoval veľmi rýchlo

Raphael Varane, stredný obranca francúzskej reprezentácie a Manchestru United, ocenil rýchlu adaptáciu Auréliena Tchouaméniho v Reale Madrid.

Autor: Marek
0 komentár

„V prvom rade tlieskam adaptácii, ktorú absolvoval v klube ako Real Madrid, viem, aké je to ťažké,“ povedal Varane na Tchouaméniho na tlačovej konferencii pred zápasom Francúzska s Rakúskom.

„Je to kompletný hráč, ktorý vie brániť a má schopnosť organizovať hru, pýta si loptu od prvého zápasu v národnom tíme a na svoj vek je veľmi vyspelý. To, čo robí, je neuveriteľné a dúfam, že to tak aj zostane.“

Varane hovoril aj o svojom priateľovi Pogbovi, ktorý v národnom tíme chýbal pre zranenie kolena a bol zasiahnutý údajným vydieraním jeho vlastného brata Mathiasa.

„Nebudem hovoriť o súdnej časti, ale ako človek je to priateľ a ja mu dávam svoju podporu. Je to výnimočný hráč a chceme ho vidieť na ihrisku.“

Obranca apeloval aj na hustý zápasový program na klubovej aj reprezentačnej úrovni. Aj francúzsky tím má niekoľko zranených hráčov.

„Nie som prekvapený. Hovoríme to už roky, hovoria to všetci tréneri a táto sezóna je ešte intenzívnejšia. My sa však ideme prispôsobiť,“ uzavrel.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x