Domov Novinky Varane možno vynechá zápas proti Chelsea

Varane možno vynechá zápas proti Chelsea

Autor: PDReal
1145 videní

Real Madrid nemôže v tejto sezóne neustále bojuje so zraneniami.Najnovšie má problémy Raphael Varane a jeho štart proti Chelsea je neistý.

Víťaz majstrovstiev sveta bol striedaný v polčase zápasu proti Osasune kvôli nepríjemným pocitom na pravej nohe. Francúz sa dnes podrobí testom.

Zinedina Zidana bude možno nútený vrátiť Sergia Ramosa späť do základnej zostavy skôr, ako by sa mu inak páčilo.

Ďalšie informácie o zraneniach Realu Madrid

Zidane dúfa, že Fede Valverde bude k dispozícii. Uruguajčan mal v stredu negatívny test na COVID-19 a bude sa zúfalo snažiť, aby v nedeľu získal druhý negatívny výsledok, po ktorom by sa pripojil k svojim spoluhráčom.

Je pravdepodobné, že Valverde sa v pondelok pripojí k svojim spoluhráčom a v utorok odcestuje s tímom na Stamford Bridge.

Otázkou je, či ho Zidane použije ako pravého obrancu. Keby nemal koronavírus, bol by nepochybne v základnej zostave. No je 10 dní mimo ihriska a jeho zaradenie od začiatku nemusí byť ideálne.

Ferland Mendy čelí najťažšej situácii. Ľavý obranca stále s tímom netrénoval a jeho účasť vyzerá s každým ďalším dňom menej pravdepodobné.

Medzitým Zidane aspoň doprial oddych Tonimu Kroosovi a Lukovi Modričovi. Dvaja záložníci hrali viac ako ktokoľvek iný a potrebovali príležitosť načerpať nové sily.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x