Domov Novinky Valverde potvrdil, že hrá so zlomeninou

Valverde potvrdil, že hrá so zlomeninou

Uruguajčan napriek bolesti nad oddychom nepremýšľa.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid má už teraz veľa problémov so zraneniami. Očakáva sa, že Eder Militao a Thibaut Courtois budú mimo hry väčšinu sezóny, ak nie celú. Vinicius Jr bude mimo ešte niekoľko týždňov, a Ardu Gulera sme po letnom príchode ešte nevideli v akcii, keďže sa zranil v prípravnej sezóne.

Teraz to vyzerá, že ďalší hráč Realu Madrid hrá cez bolesť. Zdá sa, že si na tréningu zlomil ruku.

Tým hráčom je Federico Valverde. Uruguajčan v poslednom čase hrá s obväzom okolo pravej ruky a môže za to zlomenina, ktorú utrpel na tréningu.

Hráč Realu Madrid potvrdil, že hrá so zlomeninou

Ako informoval Mundo Deportivo (prostredníctvom Madrid Universal), Valverde povedal:

„Zlomeninu som utrpel na tréningu, v dueli. Išiel som chytiť ďalšieho spoluhráča a zachytila sa mi ruka. Bolí to, ale môžem hrať a to je dôležité.“

Valverde je v tejto sezóne opäť pravidelným členom základnej zostavy Realu Madrid. To sa dalo očakávať, keď Carlo Ancelotti použil rozostavenie 4-4-2 s diamantom v strede ihriska.

Ancelotti jednoznačne Valverdemu plne dôveruje. Až tak, že ho nasadzoval aj na pravom krídle, nie prirodzenej pozícii Uruguajčana, v čase keď dostať sa do stredu poľa bolo ešte ťažšie.

Je skvelé vidieť Valverdeho vášeň pre hru napriek bolesti. Zároveň to však nemôže byť príjemným zážitkom ani pozitívom pre jeho hru. Ostáva len dúfať, že sa mu ruka čím skôr zahojí.

Uruguajčan však nedovolí, aby mu zlomenina zabránila byť efektívnym hráčom Realu Madrid. Nedávno strelil životne dôležitý vyrovnávajúci gól proti Realu Sociedad, v zápase, v ktorom Los Blancos predviedli ďalšiu remontadu.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x