Domov Novinky „V Reale nie je na 100% šťastný“

„V Reale nie je na 100% šťastný“

Autor: Marek
18 komentárov 3971 videní

Martin Ødegaard sa prekvapivo opäť potichu stáva hrdinom ďalšieho prestupového obdobia. Budúci mesiac bude pre budúcnosť nórskeho záložníka kľúčový.

Real Madrid pokračuje v prípravách na novú sezónu, okolo kádra je však stále veľa otáznikov. Pochybnosti o tom, či je spomínaná revolúcia nevyhnutná, alebo naopak, je jednou z najčastejších diskusií medzi fanúšikmi Los Blancos.

Odchody Zidana a Sergia Ramosa a blížiaca sa rozlúčka s Raphaëlom Varanom boli hlavnými problémami posledných týždňov.

Okrem toho všetkého je tu nové meno, ktorého budúcnosť je otáznejšia ako kedykoľvek predtým: Martin Ødegaard.

Neistota ohľadom jeho postoja a pocitov po poslednom priateľskom zápase naznačuje, že Nór môže uvažovať o odchode z Realu Madrid, prezradil Mario Torrejón pre El Larguero z tímu Cadena SER.

Antón Meana informoval aj o novinkách o záložníkovi. V súčasnosti nie je „najhorúcejšou“ témou v kanceláriách Realu Madrid nikto iný ako Nór.

Ide o komplikovanú situáciu. Prevládajú zvláštne pocity: Ødegaard sa úplne neprispôsobil, neurobil krok vpred, nebol stopercentne šťastný ani na Di Stéfano, ani na Bernabéu či vo Valdebebase. Klub dúfa, že ak hráč zostane v Madride, bude z neho Carlo Ancelotti schopný vyťažiť maximum.

Ešte pred mesiacom sa konverzácie na túto tému zdali iracionálne, ale teraz už také nie sú. Kľúčovým bude august.

Posledné priateľské zápasy a prvé ligové zápasy budú dôležité pre poznanie budúcnosti nórskeho hráča, ktorý má ponuky na hosťovania a prestupy.

Druhá možnosť sa javí ako nereálna, pretože by bolo čudné, keby sa Real Madrid rozišiel s hráčom, ktorého získali vo veľmi mladom veku.

Sú však kluby, ktoré zaklopali na dvere kráľov a povedali im, že ak sú ochotní ho predať, oni sú ochotní ho kúpiť. Dobre informovaný Arancha Rodríguez hlási, že 22-ročný mladík by chcel byť v španielskom hlavnom meste úspešný, ale myslí aj na návrat do Arsenalu a ďalšiu sezónu v Londýne.

zdroj: Cadena SER, COPE

Subscribe
Notify of
18 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

18
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x