Domov Novinky V hre je posila na krídlo, ktorá uprednostňuje Real pred Barcou

V hre je posila na krídlo, ktorá uprednostňuje Real pred Barcou

Očakáva sa, že Real Madrid v nadchádzajúcich prestupových obdobiach posilní svoj káder.

Autor: Michal
0 komentár

Los Blancos odštartovali sezónu veľmi dobre, najmä vzhľadom na nedostatočnú hĺbku kádra a situáciu so zraneniami. Ako už bolo povedané, nie je to ideálne a ešte sa uvidí, či tím Carla Ancelottiho dokáže pokračovať v takomto výkone počas celej sezóny.

Real Madrid začal minulú sezónu výborne. Ale keď si zranenia a únava začali vyberať svoju daň, úroveň výkonu v druhej polovici kampane drasticky klesla.

Real Madrid bol v poslednom čase spájaný s mnohými hráčmi. Jedným z nich je Nico Williams z Athletic Bilbao. A klub dostal pozitívnu správu v pretekoch o jeho podpis.

Ako informoval AS, Barcelona bola prvá, kto urobil krok, aby prejavila záujem o hráča Athletica Bilbao. Williamsovou prioritou by bolo pokračovať v Španielsku, no jeho prvou možnosťou by bolo nosiť dres Realu Madrid.

Hráč za 50 miliónov eur chce prestúpiť do Realu Madrid

Súčasná zmluva Williamsa s Athleticom Bilbao vyprší v lete budúceho roka. Verí sa však, že hráč je ochotný predĺžiť zmluvu s klubom ktorý ho vychoval. Nechce však zvyšovať svoju klauzulu o uvoľnení, ktorá v súčasnosti predstavuje 50 miliónov eur.

Williams má 21 rokov. Je jedným z najvzrušujúcejších krídelníkov v La Lige a je súčasťou zostavy španielskeho národného tímu. Podľa štatistík Transfermarktu strelil zatiaľ v 10 vystúpeniach tejto sezóny 1 gól a 5 asistencií.

Je teda možné, že Real Madrid by mohol zvážiť vyplatenie prestupovej čiastky vo výške 50 miliónov eur za podpis Williamsa. Verí sa, že o neho má záujem aj niekoľko špičkových klubov Premier League.

zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x