Domov Novinky Uvidíme v ofenzíve Los Blancos ďalšie eso z Brazílie?

Uvidíme v ofenzíve Los Blancos ďalšie eso z Brazílie?

Hráč ktorého Real Madrid údajne sleduje, chce v zime zmeniť pôsobisko.

Autor: Michal
1 komentár

Real Madrid má skvelé výsledky, pokiaľ ide o podpisovanie brazílskych talentov a ich rozvoj na hviezdy na Santiago Bernabeu. Videli sme, že sa to stalo s Viniciusom Juniorom aj Rodrygom, ktorí sú v týchto dňoch dôležitou súčasťou plánov Carla Ancelottiho v prvom tíme.

Endrick príde do Realu Madrid budúce leto. Zázračný chlapec z Palmeiras si na začiatku sezóny prešiel krušným obdobím, no nedávno si prišiel na svoje, keď v posledných 4 vystúpeniach v brazílskej Serie A strelil 4 góly.

Vďaka tejto forme debutoval v brazílskom národnom tíme. Stal sa štvrtým najmladším hráčom ktorému sa to podarilo. Ešte skôr ako veľký Ronaldo Nazario, s ktorým bol Endrick porovnávaný ešte na začiatku svojej kariéry.

Existuje ďalší brazílsky zázračný chlapec, ktorý sa zdá byť na dobrej ceste k podpisu s Realom Madrid. Je to Marcos Leonardo zo Santosu. A vyzerá to tak, že by sa veci mohli dať do pohybu už v zimnom prestupovom období.

Agentka potvrdila, že cieľ Realu Madrid chce zmeniť cez zimu pôsobisko

Ako uvádza Relevo, Rafaela Pimenta hovorila o tom, že Leonardo sa môže presťahovať do Európy:

„Už počas predchádzajúceho prestupového okna mal možnosť prestupu, no športová situácia Santosu bola veľmi špecifická. Súhlasil, že zostane, pretože chcel pomáhať až do konca šampionátu. Nechcel odísť, pretože to nebola správna vec. Ale prišiel jeho čas na prestup. Chce zažiť európsky zážitok a jeho čas príde túto zimu.“

Leonard má 20 rokov a momentálne hrá za Santos. Bol kľúčovým hráčom historického brazílskeho klubu v jeho snahe vyhnúť sa zostupu.

V tejto sezóne brazílskej Serie A strelil 13 gólov, čo je štvrtý najvyšší počet v súťaži. Dorovnal Hulka a len o gól zaostal za rekordom Luisa Suareza.

Pochopiteľné sa strhne boj o jeho podpis. Predpokladá sa, že o 20-ročného hráča majú záujem aj kluby ako Manchester United, Arsenal a niekoľko ďalších. Uvidíme, čo mu prinesie budúcnosť. A ako informoval 90min, Santos bude zvažovať prestupovú čiastku okolo 20 miliónov libier.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x