Domov Novinky Tréning pred štartom Ligy Majstrov

Tréning pred štartom Ligy Majstrov

Autor: Dávid
0 komentár 927 videní

Včera na pravé poludnie teda približne 12 hodín po záverečnom hvizde hlavného rozhodcu ligového zápasu proti Celte Vigo absolvovali hráči Realu Madrid tréning pred štartom tohtoročnej Ligy Majstrov. Prinášame všetky podstatné informácie.

V tréningovom centre Real Madrid City odštartovala v pondelok príprava na stredajší zápas Ligy Majstrov proti Interu Miláno. So súperom sa Real Madrid v skupinovej fáze stretol i minulú sezónu a približne preto hráči vedia čo ich v zápase čaká.

Hráči základnej zostavy z nedeľňajšieho zápasu proti Keltom absolvovali cvičenia zamerané na regeneráciu. Tréner tak nechce riskovať preťaženie a prípadné svalové zranenia, ktoré by znamenali nepríjemné straty a škrty v zostave.

Zbytok tímu sa zameral na praktizovanie cvičení zameraných na zlepšenie držania lopty, vyvíjaniu tlaku na súpera po strate lopty. Po týchto nasledovali v rámci tréningovej jednotky cviky zamerané na zlepšenie kondičnej pripravenosti hráčov. Záver tréningu patril zápasu na zmenšenom ihrisku.

Čo sa týka absentujúcich hráčov, pre potreby zápasu nebude k dispozícií Kroos, Mendy, Ceballos i Bale. Tí absolvovali tréning v rámci vnútorných priestorov centra.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x