Domov Novinky Toni Kroos by mohol hrať aj bosý

Toni Kroos by mohol hrať aj bosý

Autor: PDReal
1 komentár 1054 videní

Hovorí sa, že ako dieťa ho nútili hrať naboso pre obrovskú prevahu, ktorú mal nad svojimi rovesníkmi. Možno by sa k tomu mal vrátiť. Podrobná analýza od Besoccer Pro odhaľuje, že od svojho príchodu do Realu Madrid v sezóne 2015/16 urobil 23 000 prihrávok, z ktorých bolo 93,36 percent úspešných. Čo sa týka dlhých prihrávok, úspešnosť je 82 percent.

Za sedem a pol sezóny v Reale Madrid bol v tomto smere jednoznačne najlepším hráčom tímu, zaznamenal najviac asistencií, predfinálnych prihrávok vedúcich ku gólu a bol tretí najlepší v zisku lôpt na súperovej polovici. Je rozumné tvrdiť, že investícia 25 miliónov eur do Nemca, bola najlepším biznisom éry Florentina Pereza.

Šéf Getafe Quique Sanchez Flores podrobne analyzoval Real Madrid a objasnil, že pri absencii Viniciusa bolo taktickým hazardom „uškrtiť“ Luku Modriča a Kroosa. Fungovalo to, pretože zaznamenali prekvapivé víťazstvo 1:0.

Kroos je najlepším stredopoliarom LaLigy Santander. Niet väčšieho komplimentu pre futbalistu, ako keď si tréner súperovho tímu láme hlavu nad tým ako Vás zastaviť.

zdroj: marca.com

 
Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x