Domov Novinky Tipovačka 17/18 #33 – Eibar vs. Real Madrid

Tipovačka 17/18 #33 – Eibar vs. Real Madrid

Autor: Administrátor
0 komentár

Tipovaciu súťaž sme si pre Vás pripravili aj v novej sezóne! V tejto sezóne však nastane menšia zmena – bude sa jednať o celosezónnu tipovačku a na jej konci víťaz získa personalizovaný dres Realu Madrid (môže si vybrať veľkosť, vlastné meno aj číslo). Odmenení budú desiati súťažiaci – máme nového partnera tipovačky celoeurópskeho rozmeru – je ním AmStadion.com

V ďalšom kole tipujete výsledok zápasu La Ligy medzi Eibarom a Realom Madrid. Pravidlá ostávajú nezmenené – stačí vyplniť formulár do začiatku zápasu a ste zapojení do súťaže.
Každý tipujúci pošle tip na výsledok (1, x, 2) za 1 bod ako aj svoj tip na presný počet gólov za 3 body (tri body získa iba ten tipujúci, ktorý trafí presné skóre oboch tímov). V prípade oboch správnych tipov tak môže tipujúci získať 4 body, ktoré sa mu pripíšu do tabuľky. Bonusové otázky sú hodnotené jedným bodom a sú pripísané každému, kto uhádne minimálne tip na výsledok.
Tipovačka bude prebiehať pred každým zápasom Realu Madrid a každý tipujúci môže poslať iba jeden tip. Tipovať môžete vždy do začiatku zápasu (inak budete diskvalifikovaný) a vždy tipujte s rovnakými vyplnenými údajmi, ako v predchádzajúcich kolách – inak vám získané body nebudú správne pripočítané! V prípade rovnosti bodov na prvých miestach bude poradie určené generátorom náhodného poradia.

PRIEBEŽNÉ PORADIE TU

 

Odporúčame