Domov PR článok TIKET ANALÝZA: Real Madrid – Sevilla

TIKET ANALÝZA: Real Madrid – Sevilla

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid má zatiaľ nakročené na úspešnú sezónu, keď španielsku ligu vedú pred San Sebastianom. Čaká ich ale dôležitý zápas proti Seville, ktorá je 3. v tabuľke a zaostáva za Realom v tabuľke o 2 body.

V Lige majstrov má už Real istotu postupu a tak sa môžu zamerať hlavne na zápasy v lige. V útoku je skvelý Benzema, ktorý skóruje jeden gól za druhým a jasne vyhráva tabuľku strelcov španielskej ligy pred druhým Viniciusom, ktorý ho zastúpil v ligovom zápase napríklad v Elche, kde Real vyhral 2:1 a Benzema bol zranený.

Sevilla má starosti v Lige majstrov pred posledným kolom, lebo sú na 3.mieste v tabuľke a to by pre nich znamenalo Európsku ligu a menej peňazí.

Inšpirujte sa tiketom na zápas Granada – Real Madrid – ZOBRAZ TIKET

Rozhodujúci zápas ich čaká v Salzburgu, kde musia vyhrať. Ešte je reálny aj scenár, že skončia poslední a nakoniec im ujde aj Európska liga.

Real z posledných piatich domácich zápasov až 4-krát Sevillu porazil a vždy vyhral s minimálne dvomi strelenými gólmi. Sevilla má z posledného kola len domácu remízu 2:2 s Alavés, ktoré je na 15. mieste v tabuľke. Real pôjde doma za víťazstvom!

TIP: Počet gólov Real Madrid – Viac ako 1.5 (kurz 2.03)

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x