Domov Novinky Syn Cristiana Ronalda sa vracia do akadémie Realu Madrid

Syn Cristiana Ronalda sa vracia do akadémie Realu Madrid

Fanúšikovia dúfajú že by to mohlo znamenať aj návrat klubovej legendy.

Autor: Michal
0 komentár

Budúcnosť Cristiana Ronalda vo futbale je už nejaký čas predmetom diskusií. Návrat legendy Realu Madrid do Manchestru United dospel k najhoršiemu možnému koncu. Stalo sa tak po kontroverznom rozhovore s Piersom Morganom, ktorý vyvolal otázky o jeho odkaze na Old Trafford a o tom, ako si ho budú pamätať fanúšikovia klubu. Majstrovstvá sveta boli pre portugalskú superhviezdu príležitosťou dokázať, že je stále hráčom svetovej triedy.

Namiesto toho to poskytlo dôkaz v prospech presvedčenia, že už má svoje najlepšie výsledky za sebou. Zdalo sa že Ronaldo nemá veľký vplyv na hru a nakoniec prišiel o miesto v základnej jedenástke vo vyraďovacej fáze majstrovstiev sveta. Portugalsko napokon stroskotalo vo štvrťfinále proti Maroku.

Aktuálne väčšina klebiet naznačuje že Ronaldo bude hrať za Al-Nassr v Saudi Pro League. Zdá sa však že budúcnosť jeho syna leží v hlavnom meste Španielska.

Cristiano Jr sa vrátil do akadémie Realu Madrid

Ako informoval The Sun, Edu Cornago v utorok potvrdil návrat Cristiana Ronalda Jr. do madridskej akadémie.

Cristiano Jr je sám o sebe veľmi vysoko hodnotený mladý hráč, ktorý chce nasledovať kroky svojho legendárneho otca a stať sa profesionálnym futbalistom. V 20 zápasoch na úrovni U-14 strelil viac ako 50 gólov.

Priviesť späť Cristiana Jr do klubu je teda pre Los Blancos bezpochyby veľkou posilou.

Mnoho fanúšikov v tom môže hľadať potenciálny náznak, že Ronaldo by sa mohol vrátiť aj do Realu Madrid. Ale šance že sa to stane sa v súčasnosti zdajú byť dosť malé. Najpravdepodobnejšou destináciou portugalskej superhviezdy je Al-Nassr. Očakáva sa že podpíše rekordnú zmluvu.

zdroj: therealchamps.com

Michal

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x