Domov Novinky Superhviezda Realu Madrid vyrovnala rekord Cristiana Ronalda

Superhviezda Realu Madrid vyrovnala rekord Cristiana Ronalda

Vinícius Junior podáva veľmi konzistentné výkony.

Autor: Michal
1 komentár

Real Madrid remizoval 1:1 proti Manchestru City v prvom zápase semifinále Ligy majstrov UEFA na Santiago Bernabeu. Na jednej strane musia byť Los Blancos sklamaní, že doma dosiahli iba remízu. Ale na druhej strane súper v určitých aspektoch hry dominoval.

Jedným hráčom, ktorého hviezda medzi tým všetkým stále stúpa, je Vinicius Junior. Brazílsky krídelník sa postupom času ukázal ako veľký hráč.

Dokázal to aj proti Manchestru City. Vinicius skóroval v noci úžasným spôsobom. City odpovedalo zásahom Kevina De Bruyneho v druhom polčase, ktorý bol rovnako pôsobivý.

Superhviezda Realu Madrid vyrovnala Ronaldov rekord

Vinicius vyrovnal aj jeden z rekordov Cristiana Ronalda. Brazílčan prispel ku gólu v 11 po sebe idúcich štartoch v Lige majstrov.

Je pôsobivé, ako veľmi sa Vinicius za posledných pár sezón vyvinul. Samozrejme, Carlo Ancelotti si zaslúži aj svoj podiel uznania, pretože práve pod jeho vedením sme videli premenu brazílskeho krídelníka.

Roky bol zväčša nekonzistentným hráčom. O jeho schopnostiach nebolo pochýb. Pred bránkou bol však neistý, zakončenie bolo trápením, a neboli mu cudzie ani občasné zlé výkony.

Za posledné dve sezóny sa stal jedným z najspoľahlivejších hráčov Realu Madrid pred bránkou. Za všetko hovorí fakt, že v 11 po sebe idúcich štartoch v Lige majstrov skóroval alebo asistoval. Ak má klub postúpiť do finále, bude potrebovať aby Vinicius zažiaril aj v druhom zápase proti Manchestru City.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x