Domov Novinky Superhviezda Realu Madrid odmieta lukratívne ponuky

Superhviezda Realu Madrid odmieta lukratívne ponuky

Maestro ešte nekončí ! MLS či AL Nassr si musia nechať zájsť chuť, Luka Modrič má stále dosť síl aby bojoval na vrcholovej scéne.

Autor: Michal
5 komentárov

Luka Modrič je bezpochyby legendou Realu Madrid a jedným z najlepších hráčov všetkých čias. Málokto by čakal taký príbeh, kedže prišiel na Santiago Bernabeu v pomerne vyššom veku, ale určite si to vynahradil desaťročím plným úspechov a trofejí.

Teraz sa však pomaly ale isto ocitá na križovatke. Modrič má 37 rokov a nepochybne je v záverečnej fáze svojej legendárnej kariéry. Klebety naznačujú, že má na stole lukratívne ponuky na odchod z hlavného mesta Španielska a presťahovanie sa do zahraničia.

Všetci sme počuli klebety o prestupe do Al-Nassr, ktorý nedávno uzavrel zmluvu s Cristianom Ronaldom. Ani MLS nikdy nespí, pokiaľ ide o superhviezdy pred koncom kariéry.

Ako ale informoval AS, Modrič chce v Madride pokračovať ešte jeden rok a neplánuje s nikým rokovať ani nechce špekulovať s ponukami, ktoré k nemu v posledných týždňoch prichádzajú.

Modrič sa rozhodol

Je potrebné zdôrazniť, že Modrič je v posledných šiestich mesiacoch zmluvy s Realom Madrid a v dôsledku toho sa objavilo veľa otázok o jeho budúcnosti.

Vyzerá to tak že Modrič chce zostať v Reale Madrid a pokračovať v hre na najvyššej úrovni. Chce to však aj klub?

Človek by dúfal že áno. Je pravda, že Modričova forma v posledných týždňoch klesá. Nedá sa však zabudnúť na to, aký dobrý bol v prvej polovici sezóny. Alebo to, že na nedávnych majstrovstvách sveta patril medzi najlepších hráčov, keď priviedol Chorvátsko k bronzovým medailám.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x