Domov Fanklub & komunita Štartujeme HalaMadrid.sk Fantasy ligu!

Štartujeme HalaMadrid.sk Fantasy ligu!

Ide o Premier League Fantasy pre našich, možno to niektorí z vás poznajú a možno nie. My vám to priblížime a vysvetlíme.

Autor: Marek
2 komentáre

Možno sa pýtate, prečo nie La Liga… Odpoveď je jednoduchá, Premier League Fantasy je zaujímavejšia pre fanúšika, lepšie prepracovaná a navyše v La Lige môže byť maximálne 16 účastníkov. Navyše budeme mať lepší prehľad aj o inej lige ako je španielska La Liga.

Fantasy Premier League je browserová hra, v ktorej si účastníci zvolia pred začiatkom sezóny 15 hráčov, z ktorých získavajú herné body v závislosti od výkonu a štatistík vybraných futbalistov v reálnom živote. Existuje aj aplikácia určená pre mobilné zariadenia.

Z názvu tejto zábavky môžeme vyčítať, že sa jedná výhradne o anglickú Premier League. Existuje aj verzia pre La Ligu, tá je však kvalitatívne a funkčne na katastrofálnej úrovni.

Prvým krokom ku hraniu FPL je samozrejme registrácia na ich stránke: fantasy.premierleague.com. Registrácia je jednoduchá, zvládne ju bez problémov každý z Vás. Následne môžete prejsť ku vytváraniu svojho tímu.

Na našom Patreone je presný link, na ktorý keď klikneš, automaticky sa pridáš do našej HalaMadrid.sk FPL ligy. Ak ešte nie si našim členom, môžeš sa nim stať na tomto odkaze.

A samozrejme, máme pripravené aj ceny pre najlepších Fantasy nadšencov, hráme o nasledovné poukážky:

1. miesto 100 € na nákup oficiálnych produktov Realu Madrid alebo iný tovar z eshopu  11teamsports.sk

2. miesto 60 € na nákup oficiálnych produktov Realu Madrid alebo iný tovar z eshopu  11teamsports.sk

3. miesto 30 € na nákup oficiálnych produktov Realu Madrid alebo iný tovar z eshopu  11teamsports.sk

Užívaj si spolu s nami benefity, ktoré získaš v skvelej komunite Madridistov. Viac informácii o členstvách nájdeš kliknutím sem.

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x