Domov Prestupy Spôsob, ako priviesť Haalanda a Daviesa

Spôsob, ako priviesť Haalanda a Daviesa

Real Madrid sa chce porozprávať s Erlingom Halaandom a rokovania s Manchestrom City nechá na tretie strany.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid sa stále pripravuje na podpis Erlinga Haalanda a robí to podobne, ako pri Bellinghamovi. Ako informoval Francisco José Delgado v SER Deportivos, Los Blancos sa rozprávajú s okolím Nóra bez fanfár a dialóg s Manchestrom City prenechajú na tretie strany. Klub preto opakuje spôsob, akým získal Bellinghama v minulej sezóne.

Haaland má od Manchestru City klauzulu o uvoľnení, ktorá hovorí, že čím viac rokov uplynie, tým nižšia bude a bude podliehať ekonomickým výkyvom, ktorým sa chce Real Madrid vyhnúť.

Plánom Realu je dohodnúť sa s Manchestrom City na konkrétnej sume nezávislej napríklad od kurzu libry. Stratégia klubu je jasná: odovzdať operáciu tretím stranám na „bellinghamský štýl.“

SER Deportivos v marci a apríli informovalo, že od januára už Real Madrid uskutočnil približne tucet rozhovorov s Bellinghamovým okolím, aby predstavil projekt a možné zmluvné podmienky.

A čo viac: Hráčov sprievod bol videný vo Valdebebas a na večeri so zástupcami Realu v Madride. Pacojó navyše informoval, že kráľovský tím bral spoluprácu s Borussiou Dortmund vážne, všetko robil s vedomím hráča a klubu, ku ktorému sa Real zachoval vynikajúco, s jasným úmyslom negenerovať žiadne problémy, aby Angličan nestratil koncentráciu a v nemeckom tíme pokračoval v plnom výkone.

Nakoniec bola operácia úspešná, pretože Bellingham bol odhodlaný podpísať zmluvu s Realom Madrid a kluby dosiahli finančnú dohodu. Teraz Los Blancos opakujú túto stratégiu s Haalandom.

Navyše, ako informuje Pacojó, návrat Thiba Courtoisa prinúti odísť Lunina, Kepu či oboch brankárov. Ak takáto okolnosť nastane, Real bude hľadať náhradného brankára.

Navyše, Real Madrid má v očiach hráča, ktorý posilní jeho obranu: Alphonsa Daviesa. Samozrejme, Bayern nie je klub ochotný predávať a nemieni Kanaďanovi odchod uľahčiť.

Obranca, ktorému zostáva do konca zmluvy jeden a pol roka, odmietol už päť ponúk na predĺženie zmluvy s bavorským tímom.

„Florentino Pérez nechce investovať veľké sumy do tohto prestupu a hoci Mendy pod Ancelottim opäť nadobudol formu, nie je vylúčené, že by mohol byť zahrnutý do operácie priviesť Daviesa,“ uviedol redaktor SER Derpotivos.

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x