Domov Mužstvo Šok na Bernabéu! Proti Girone sme stratili všetky tri body

Šok na Bernabéu! Proti Girone sme stratili všetky tri body

Biely balet bol na domácej pôde jasným favoritom a chcel nadviazať na dobrú šnúru výhier v La Lige. Už v 15. minúte mal sľubnú šancu Lucas Vázquez, kedy sa dostal až pred malé vápno a tam sa snažil prelobovať brankára Jasína Bunú, ale na šťastie pre domácich sa mu to nepodarilo.
V 24. minúte prišiel gólový moment Realu Madrid. Center do šestnástky dokázal využiť Casemiro a hlavou poslal bielych do vedenia 1-0.

V druhom polčase sa karta obrátila a Girona začala byť nebezpečná. V 63. minúte zahral v pokutovom území rukou Sergio Ramos a nariadený pokutový kop dokázal premeniť najlepší strelec hostí Stuani.
O desať minút neskôr prišiel druhý úder hostí. Portu sa dostal k odrazenej lopte v malom vápne a v páde ju dokázal poslať do siete Los Blancos, Thibaut Courtois sa jej síce dotkol, ale už ju nedokázal vyraziť mimo brány.
V 90. minúte pri útočnej aktivite domácich fauloval Sergio Ramos a keďže to bola jeho druhá žltá karta v zápase, porúčal sa predčasne pod sprchy.