Domov Novinky Slabá efektivita Los Blancos

Slabá efektivita Los Blancos

Včera večer mal Real Madrid znova raz problémy s koncovkou.

Autor: Michal
0 komentár

Ancelottiho tím si vo včerajšom úvodnom zápase Ligy majstrov vypracoval slušný počet príležitostí. Problémom však zostáva efektivita v zakončení. Napriek jasnej prevahe boli Los Blancos pred domácimi fanúšikmi veľmi blízko k prvej strate bodov.

Zostanú fanúšikovia trpezliví s Joseluom?

Toto bol Joseluov debut v Lige majstrov, ale nevyšlo to tak, ako by dúfal. Stredný útočník mal v zápase 11 striel, z toho päť na bránu, no nepretavil to v jediný gól. Mal smolu pri zakončení do žrde a mal jednu strelu, ktorá presvišťala tesne vedľa tyče. Nebol to jeho deň. Dalo by sa povedať, že bol frustrovaný a fanúšikovia tiež. Dúfajme že základňa fanúšikov s ním zostane trpezlivá. Joselu nie je Benzema, ani zďaleka, ale to nie je jeho chyba. V tejto sezóne strelí za Real Madrid veľa dôležitých gólov, ako sa mu to už darilo v posledných dvoch zápasoch.

Zaslúži si Brahim viac minút?

Vzhľadom na slabé príspevky z hľadiska štatistík od Rodryga a Joselua, existuje argument, že Brahim si zaslúži viac minút. Zakaždým keď nastúpil, vyzeral plný odhodlania. Toto mohol byť preňho ideálny zápas nato aby sa chytil, ale Ancelotti ho opäť vynechal. Na svoju šancu čakal do 81. minúty. Bol na správnom mieste v správnom čase keď mohol rovnako ľahko streliť víťazný gól namiesto Bellinghama. Možno by to Brahimovi pomohlo k väčšej porcii minút, ak by ho strelil on. Zdá sa, že práve teraz je stále hlboko v Ancelottiho hierarchii a bude musieť o svoj čas tvrdo bojovať.

zdroj: managingmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x