Domov Novinky Škandál s lístkami na obzore

Škandál s lístkami na obzore

Liverpool plánuje obmedziť počet vstupeniek pre fanúšikov Realu Madrid na 1500 na prvý zápas osemfinále Ligy majstrov na Anfielde.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Tento krok má byť reakciou na skutočnosť, že Los Blancos sú nútení znížiť počet vstupeniek pre návštevníkov tvárou v tvár práci na Santiago Bernabéu.

Okolo lístkov na zápas Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Liverpoolom je škandál na obzore. The Reds sú pripravení vyčleniť len 1500 vstupeniek pre návštevníkov na prvý zápas osemfinále európskych súťaží, ktoré sa hrá na Anfielde 21. februára, informuje denník AS.

Motívom takéhoto konania je fakt, že presne rovnaký počet vstupeniek pre fanúšikov Liverpoolu má prideliť Real Madrid na odvetný zápas na Santiago Bernabéu. Rozdiel je v tom, že kvôli prácam na štadióne je klub z hlavného mesta Španielska z bezpečnostných dôvodov nútený obmedziť počet vstupeniek pre hosťujúcich fanúšikov. Kedysi to bolo medzi 5 % a 10 % plnej kapacity štadióna, ale teraz sa to znížilo na 2,5 %.

Tu je vhodné pripomenúť, že počas poslednej predpandemickej návštevy Realu Madrid na Anfielde v októbri 2014 sprístupnil Liverpool návštevníkom celkovo 2 500 vstupeniek.

Klub sa na oficiálnom webe vyjadril, že usporiada žrebovanie o lístky a to určí šťastlivcov, ktorí sa na zápas na Anfield dostanú. Zatiaľ nie je známe, koľko lístkov bude vyčlenených pre fankluby. Isté je, čo sa uvádza aj vo vyhlásení, že počet žiadostí je oveľa väčší ako počet dostupných miest.

Žrebovanie sa bude konať 27. januára o 10:00 v Real Madrid City.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x