Domov Novinky Sergio Ramos sa s klubom stále nedohodol

Sergio Ramos sa s klubom stále nedohodol

Autor: Jana Comová
10 komentárov 1631 videní

Rozpravy o novej zmluve pre kapitána Sergia Ramosa sa ocitli v slepej uličke. K predloženiu nového kontraktu sa zatiaľ neschyľuje a nie sú o ani ňom žiadne nové správy.

Tridsaťpäťročný kapitán Realu Madrid opustí klub po vypršaní jeho terajšej zmluvy v prípade, že nedôjde k dohode medzi ním a klubom.

Riešenie je jednoduché. Ramos prijme podmienky novej zmluvy ak bude Real Madrid súhlasiť s tým, že mu dá dvojročný kontrakt, a to aj v prípade, že dôjde k zníženiu platov o 10 percent.

Real Madrid však nemá v úmysle dať Ramosovi v zmluve dva roky navyše. Strednému obrancovi ponúkli ešte v januári nový kontrakt na jeden rok. Odvtedy sa rokovania pozastavili.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Ramos viedol s Florentinom Pérezom rozhovory kvôli zmluve celkovo dvakrát, no podľa toho, čo uvádza denník MARCA, sa ich názory po druhom stretnutí rozchádzali.

Vzťah medzi prezidentom klubu a kapitánom však zostáva aj naďalej dobrý, a to by im mohlo pomôcť vyriešiť nezrovnalosti v správnom čase. Na druhej strane, čas plynie a obaja zatiaľ neprišli k rovnakému názoru, ba priam sa vôbec nedohodli.

Na Real Madrid sa momentálne vyvíja oveľa menší tlak kvôli udržaniu Ramosa, než predtým. Militão a Nacho sú najmä v ušlých mesiacoch v dobrej forme a navyše, do klubu má v lete čoskoro zavítať David Alaba.

Viac pravdepodobný je však odchod Raphaëla Varana, ktorý by znamenal, že Real Madrid bude musieť v lete podpísať ďalšieho stredného obrancu. Francúzovi síce končí zmluva až o rok, no doposiaľ sa nedostal k novej dohode. V lete by ho klub mohol predať.

Zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x