Domov Novinky Sergio Ramos opúšťa Sevillu

Sergio Ramos opúšťa Sevillu

Sevilla na svojej webovej stránke oznámila, že Sergio Ramos opúšťa jej rady. Bývalý kapitán Realu opäť opúšťa klub, v ktorom vyrastal, už po prvej sezóne.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Sergio Ramos nepredĺži so Sevillou zmluvu, ktorá mu vyprší. Obranca si splnil svoj sen o návrate do klubu, v ktorom začínal svoju kariéru, ale vrátil sa len na rok, keďže v lete opäť zmení tím.

Sevilla sa s bývalým obrancom Realu Madrid rozlúčila na svojej webovej stránke, kde mu poďakovala za jeho odhodlanie, vodcovstvo a obetavosť počas uplynulej sezóny.

Zároveň mu praje všetko najlepšie v jeho ďalšom futbalovom dobrodružstve. V nevydarenej sezóne 2023/24 za Sevillu nastúpil Ramos v 37 zápasoch (3301 minút) a strelil sedem gólov. Klub naplánoval jeho rozlúčku na utorok o 11.00 hod.

MARCA informuje, že hráčov brat a zároveň agent je už dlhší čas v kontakte s klubmi MLS, keďže práve prestup do Spojených štátov 38-ročného hráča láka najviac.

Legendárny obranca Realu hral za tím zo Santiaga Bernabéua v rokoch 2005 až 2021, okrem iných titulov s tímom získal päť  majstrovských titulov a štyri Ligy majstrov a niekoľko sezón bol kapitánom tímu.

zdroj: sevillafc.es

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x