Domov Novinky SER: Davies odmietol ďalšiu ponuku na predĺženie zmluvy s Bayernom

SER: Davies odmietol ďalšiu ponuku na predĺženie zmluvy s Bayernom

Kanaďanov príchod môže znamenať rozlúčku s Mendym, ktorému budúci rok vyprší zmluva. Bayern môže byť čoskoro nútený rokovať s Realom.

Autor: Henriette Ősziová
0 komentár

Real Madrid už začal plánovať svoj káder na budúcu sezónu. Po víťazstve v lige a Lige majstrov už kráľovský klub stihol uzavrieť zmluvu s Kylianom Mbappém.

Teraz však nastal čas na ďalšie posily, pričom do popredia sa neustále dostáva Alphonso Davies.

Ľavý obranca Bayernu Mníchov v uplynulých hodinách odmietol ponuku bavorského tímu na predĺženie zmluvy, informuje Francisco José Delgado z Cadena SER.

Kanaďan už niekoľkokrát nesúhlasil s podmienkami, ktoré mu ponúkli Nemci, ktorí by teraz mali zvážiť, či to skúsiť znova, alebo si sadnúť a rokovať o jeho odchode do Realu Madrid.

Kráľovský klub určite nie je ochotný zaplatiť 50 miliónov eur, ktoré očakáva Bayern Mníchov. Los Blancos sú pripravení ponúknuť 30 miliónov eur, čo je maximum, ktoré môžu za obrancu so zmluvou do konca budúceho roka ponúknuť. Cadena SER poukazuje na to, že to už má byť suma, ktorá zahŕňa aj bonusy.

Delgado pritom uvádza, že Davies by mohol s kráľovským klubom podpísať päťročnú zmluvu, ale jeho príchod by s najväčšou pravdepodobnosťou znamenal odchod Ferlanda Mendyho.

Traja ľaví obrancovia

Ak by kanadský ľavý obranca zakotvil v hlavnom meste Španielska, niekto by musel odísť. Pravdepodobne by to bol Ferland Mendy, ktorého zmluva vyprší v roku 2025.

V Reale Madrid je jasné, že v budúcej sezóne nebudú chcieť na poste ľavého obrancu Ferlanda Mendyho, Alphonsa Daviesa a Frana Garcíu.

Z týchto troch hráčov by v obrane Realu Madrid mohli zostať len dvaja a ak príde Kanaďan, Francúz pravdepodobne odíde.

Zdroj: Cadena SER

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x