Domov Fanklub & komunita Santiago Bernabéu v Madride, Santiago Bernabéu v Piešťanoch

Santiago Bernabéu v Madride, Santiago Bernabéu v Piešťanoch

Madridisti, máme za sebou ďalšiu magickú noc, kedy si naši miláčikovia vybojovali postup do štvrťfinále Ligy majstrov cez Liverpool.

Autor: Marek Varga
0 komentár

A veru náš fanklub to oslávil vo veľkom štýle, či už v Madride, alebo v Piešťanoch. Hoci som prišiel o druhej ráno domov, ale nedalo mi to nenapísať krátke zhodnotenie ďalšej významnej noci pre celé Maridismo.

Oslavovalo sa na viacerých frontoch. Niektorí mali to šťastie a boli priamo na Santiago Bernabéu, niektorí v pohodlí domova, v baroch, kluboch… My sme si ale také malé Santiago Bernabéu vytvorili aj v Piešťanoch.

Z pôvodne plánovanej malej sledovačky nakoniec vzišlo k skvelej fanklubovej sledovačke odvetného zápasu osemfinále Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Liverpoolom. Zúčastnili sa jej desiatky fanúšikov a členov fanklubu. Panovala skvelá atmosféra, a prispel k tomu najmä výkon tímu, ktorý odvetu zvládol priam bravúrne.

Stretli sme sa v Piešťanoch v krásnej kolibe HS centra. Cestu sem merali fanúšikovia z rôznych častí Slovenska, ba aj Českej republiky.

O priam až domácu atmosféru sa postaral náš člen Kristián Stevič, ktorý kolibu krásne vyzdobil klubovými vlajkami, banermi, dokonca aj personál bol oblečený v služobných uniformách (dresy Realu Madrid). Ako samotný Kiko, tak aj čašníčky, kuchári odviedli skvelú prácu a postarali sa tak o nezabudnuteľný zážitok, nás fanúšikov.

Pripravené sme mali zabíjačkové menu, ktoré bolo pre všetkých fanúśikov na účet podniku, čo si nesmierne vážime. Vychutnávali sme si skvelú čapovanú plzničku ale aj iné tekutiny :).

Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať Kikovi, celému personálu a vedeniu reštaurácie a samozrejme všetkým fanúšikom, ktorí merali cestu do Piešťan aj takto v strede týždňa.

Opäť sme sa navzájom spoznali a vznikajú ďalšie priateľstvá vďaka tomu, čo najviac milujeme – Realu Madrid. Jedna vášeň, jeden klub a stovky fanúšikov, členov na Slovensku a v Českej republike.

Sme skvelá komunita, ktorá drží spolu a ja samozrejme verím, že takýchto akcií bude ešte nespočetné množstvo.

Na záver ešte raz jedno veľké ďakujem a čoskoro sa vidíme alebo počujeme Madridisti 😉

Marek

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x