Domov Novinky Rudiger získal ocenenie Mahou Five Star Player za mesiac Apríl

Rudiger získal ocenenie Mahou Five Star Player za mesiac Apríl

Toniho najlepší aprílový moment? Samozrejme odveta proti City.

Autor: Michal
0 komentár

Prvá sezóna Antonia Rudigera vo farbách Realu Madrid nebola jednoduchá, no počas sezóny 2023-24 si určite prišiel na svoje. Nemecký reprezentant bol jedným z najlepších hráčov Los Blancos a jeho neustála prítomnosť v strede obrany pomohla tímu Carla Ancelottiho zostať na ceste k zisku La Ligy a Ligy majstrov.

Vo štvrtok si Rudiger prevzal ocenenie Mahou Five Star Player za mesiac Apríl a po získaní tohto ocenenia priznal, že je veľmi spokojný so svojimi výkonmi počas mesiaca a vlastne celej sezóny v Reale Madrid.

„Som veľmi šťastný. Ukazuje to, že sme mali skvelú sezónu a aj na osobnej úrovni to ukazuje, že ma fanúšikovia akceptujú a vážia si ma. To je dôležité. V tíme sa cítim dobre a sebavedomo. Mali sme skvelú sezónu a chceme ju dobre zakončiť.“

Rudiger mal vybrať TOP moment z apríla a možno nie je prekvapením, že si vybral svoju víťaznú penaltu zo štvrťfinálového víťazstva v Lige majstrov nad vtedy úradujúcim šampiónom Manchestrom City.

„Keby som si mohol vybrať jeden moment v apríli, bol by to pokutový kop proti City, pretože nikto nečakal, že posledným exekútorom budem ja. Tréner mi veril a som rád, že môžem pomôcť tímu. Je to moja práca a vždy sa na ňu teším.“

zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x