Domov Zápasové spravodajstvo Rüdiger bol veľmi sklamaný, že bol na lavičke

Rüdiger bol veľmi sklamaný, že bol na lavičke

Antonio Rüdiger bol veľmi sklamaný z rozhodnutia nechať ho na lavičke v odvetnom zápase proti Manchestru City. Stopéra po stretnutí utešoval sám Florentino Pérez.

Autor: Marek
0 komentár

Rüdiger neprijal dobre rozhodnutie nechať ho na lavičke v odvetnom zápase proti City, uvádza Relevo. Nemec očakával základnú zostavu z dvoch dôvodov.

Jednak skvelý výkon v prvom súboji a jednak preto, že to cez víkend oznámil aj samotný Carlo Ancelotti. Všetci to brali ako samozrejmosť a každému to pripadalo ako veľmi prirodzené rozhodnutie. Nakoniec zostali prekvapení všetci, vrátane samotného obrancu.

Portál tvrdí, že 30-ročný hráč neskrýval hnev, pretože veril, že v takomto zápase môže a má hrať. Do utorka tím veril, že Nemec vytvorí dvojicu s Éderom Militãom, David Alaba sa presunie naľavo a stred poľa vystuží Eduardo Camavinga. V tejto kombinácii by šiel na lavičku Rodrygo Goes. Napokon sa však náhradníkom stal Rüdiger a nebol jediný, kto tomu len ťažko uveril.

Mnohí kolegovia utešovali stopéra. V tejto veci urobil gesto aj samotný Ancelotti, keď jeho prvým striedaním v zápase bolo stiahnutie Modrića a nasadenie Rüdigera, čo umožnilo presunutie Alabu na kraj obrany a Camavingu do stredu poľa.

Po zápase sa o obrancu postaral aj Florentino Pérez, ktorý sa mal objaviť v oboch šatniach, aby zablahoželal súperovi a utešil svojich hráčov.

Rüdiger odohral v lige 36 zápasov a celkovo 49, ale odveta proti City potvrdila, že stále nie je členom základnej zostavy Realu Madrid. V rotácii je veľmi dôležitý, no Ancelotti preferuje dvojicu Militão – Alaba.

Pri mnohých zdravotných problémoch Rakúšana bola pomoc Nemca neoceniteľná.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x