Domov Novinky Rozhodnutie o Benzemovi padne zajtra, ale…

Rozhodnutie o Benzemovi padne zajtra, ale…

Autor: Marek Varga
2717 videní

Karim Benzema sa dnes neobjavil na tréningu vo Valdebebas. Odchod do Bergama je naplánovaný na zajtra, ale dnes to vyzerá skôr na to, že proti Atalante nenastúpi.

Útočník po štvrtkovom tréningu cítil bolesť a vynechal piatkový tréning, ako aj sobotný zápas s Valladolidom. Klub nezverejnil žiadne oznámenie. Dnes mal Francúz podstúpiť magnetickú rezonanciu, ale Los Blancos stále nevyhlásili výsledky.

Benzema dnes zostal iba v budove vo Valdebebas a nezúčastnil sa ani nedeľného tréningu. Ani len nebehal. MARCA priniesla informáciu, že definitívne rozhodnutie padne zajtra. Tento denník tvrdí, že zranenie nie je vážne.

Denník AS tvrdí podobné informácie ako MARCA a dodáva, že všetko bude závisieť od hráčových pocitov, ale momentálne to vyzerá skôr na absenciu Francúza v zápase Ligy majstrov.

Zidane to včera ohľadom Benzemu opísal najlepšie. „Situácia Benzemu pred Atalantou? Karimovo zdravie nebudeme riskovať, pretože sezóna je dlhá a zostáva ešte veľa zápasov. Ak sa bude cítiť dobre, bude s nami. Nikdy nebudeme riskovať zdravie žiadneho hráča.“

zdroj: as.com, marca.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x