Domov Novinky Rothen: Benzema nepozerá zápasy PSG, ak bráni Messiho

Rothen: Benzema nepozerá zápasy PSG, ak bráni Messiho

Autor: Marek
0 komentár
Jérôme Rothen sa odvolal na slová Karima Benzemu z nedeľňajšieho rozhovoru pre Téléfoot, v ktorom sa francúzsky útočník zastal Lea Messiho.

Karim Benzema poskytol minulú nedeľu rozhovor televíznemu programu Téléfoot, v ktorom sa okrem iného vyjadril ku kritike Lea Messiho.

„Messi je jedným z najlepších futbalistov na svete. Ako by v PSG nebol úspešný? Je to len otázka adaptácie. Možno nedáva veľa gólov, ale pozrite sa, čo robí na ihrisku. Takého hráča nemôžete kritizovať. Ktokoľvek kritizuje Messiho, vôbec nerozumie futbalu,“ priznal útočník Realu Madrid.

Jérôme Rothen jednoznačne nesúhlasí so slovami Benzemu, ktorý sa vo svojom programe na RMC rozhodol odpovedať hráčovi Los Blancos.

„Ak Benzema takto hovorí, je to preto, že nepozeral zápasy PSG. Keby ich sledoval, bol by aspoň trochu kritický. V skutočnosti to nie je Messi, ktorého sme poznali, keď prišiel do PSG. Preto je kritika konštruktívna a nie vždy negatívna. To, že Messi na tom nie je najlepšie, neznamená, že nerozumieme futbalu, je mi ľúto.“

„Nemám žiadne prehnané vedomosti. Ale cítiš sa byť obvinený Benzemom, že nevieš nič o futbale, keď odohráš 16-17 rokov na najvyššej úrovni, hráš futbal od 5 rokov a po kariére som sa stal poradcom, pretože milujem futbal a je to moje vášeň… Prepáč Karim, ale zašiel si príliš ďaleko,“ uzavrel Rothen.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x