Domov Mužstvo Ronaldo strelil v minulej sezóne dokopy 3 góly do brány Galatasarayu

Ronaldo strelil v minulej sezóne dokopy 3 góly do brány Galatasarayu

Autor: Administrátor

Portugalský krídelník sa dnes vracia na štadión Ali Sami Yen, kde počas minulej sezóny zaznamenal dôležité dva góly v sieti súpera. Snáď sa mu podarí zopakovať, alebo aspoň z časti napodobniť tento výkon.

Najlepší strelec Ligy Majstrov z minulej sezóny, Cristiano Ronaldo, je opäť v akcii. Portugalský útočník zaznamenal počas sezóny 2012/2013, spolu až 12 gólov a zaslúžene vyhral trofej pre najlepšieho strelca tejto súťaže.

Ronaldo musí mať na štadión Ali Sami Yen, určite veľmi dobré spomienky. Teda, hlavne na  individuálnej úrovni. Aj keď Real Madrid remízoval počas odvety s Galatasarayom 2:2, Ronaldo vtedy strelil obidva góly „Los Blancos.“

Pre Real bol tento výsledok úplne dobrý, pretože na domácom štadióne vtedy porazili Galatasaray až 3:0 a tak si mohli v odvete dovoliť aj remízu, poprípade prehru.

Prvý gól strelil Ronaldo pri výhre Realu už v ôsmej minúte zápasu.  Počas odvety zaznamenal dva góly- prvý už v deviatej minúte a druhý na úplnom konci zápasu, až v druhej nadstavenej minúte.

Zdroj: realmadrid.com