Domov Novinky Ronaldo pokračuje v zotavení – z domu si spravil mini-kliniku

Ronaldo pokračuje v zotavení – z domu si spravil mini-kliniku

Autor: dado23
40 videní

Cristiano Ronaldo a jeho profesionalita niekedy dostáva nečakanú úroveň. Dobrým príkladom je jeho súčasná cesta k zotaveniu zo zranenia kolena, ktoré mu spôsobilo nemalé problémy.

 

CR7 sa rozhodol urobiť si prestávku po dobu troch týždňov a robí všetko čo môže, aby sa počas tejto doby dal do poriadku. Dokonca zo svojho domu spravil mini-kliniku, aby vo svojej liečbe mohol pokračovať aj mimo Valdebebas.

 

Plán uzdravenia portugalskej hviezdy zahŕňa liečbu s dvoma strojmi – jeho tajnými zbraňami, ktoré ho majú dostať späť do formy.

 

Jedna technika je používanie dvoch motorizovaných valčekov. Je to procedúra odvodená z techniky spaľovania tukov a chudnutia, ale tak isto na svaly pôsobí relaxačne a zjemňujúco. Teda niečo, čo Cristiano potrebuje na oblasti, na ktorých pracuje najviac.

 

Druhý prístroj môže tak isto pôsobiť extravagantne, ale je tiež veľmi užitočný. Jedná sa o vákuový valec. Prostredníctvom zmien tlaku vo valci sa zvyšuje prietok krvi v šľache a to je pre Cristiana obzvlášť dôležité.

 

Ronaldo toto všetko podstupuje najmä kvôli tomu, aby sa vyhol operácii, ktorá bola pre túto chvíľu vylúčená. Plán, ktorý si dal (dať do poriadku patelárny väz, vyhnúť sa operácii a dostať sa späť na ihrisko čo najskôr) mu teda zatiaľ vychádza.

 

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x