Domov Novinky Rokovania s Varanom sa natiahnu

Rokovania s Varanom sa natiahnu

Autor: Marek Varga
5 komentárov 1295 videní

Francúzsky obranca necháva svoju budúcnosť v rukách Realu a Manchestru, s ktorými sa už dohodol.

Real Madrid a Manchester United stále rokujú o Raphaëlovi Varaneovi, je však ťažké očakávať, že sa obe strany dohodnú v nadchádzajúcich hodinách, informuje portál Goal.

Španielom najviac záleží na čase, pretože za predpokladu, že Francúz nepredĺži zmluvu, budú ho chcieť predať, aby za neho dostali peniaze toto leto. Králi dúfajú, že sa im podarí zarobiť aspoň 60 miliónov eur.

Pozícia anglickej strany je však opačná: čím viac dní uplynie, tým silnejšia bude ich pozícia pri rokovaniach. Tento časový rozdiel spôsobí, že na výsledok sa bude čakať dlhšie, ako sa pôvodne očakávalo. Červení diabli zatiaľ neurobili žiadnu formálnu ponuku na stopéra.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Uprostred zmätku stojí samotný Varane, ktorý neinformoval kráľov o svojom zámere odísť. V madridských kanceláriách je to však považované za samozrejmosť, pretože futbalista nereagoval na ponuku Los Blancos.

Rafa už stanovil predbežné individuálne podmienky zmluvy s Manchestrom, s ktorým plánuje uzavrieť zmluvu do roku 2026.

Dvadsaťosemročný hráč však nechce hrať hry s Florentinom Pérezom, ktorého si plne váži.

Momentálne mu zostáva iba čakať, či dôjde k dohode medzi klubmi, ktorá sa dištancuje od akýchkoľvek známok kontroverzného odchodu.

Varane v Anglicku bude môcť počítať so zdvojnásobením svojich zárobkov, ktoré v súčasnosti dosahujú 6 miliónov EUR v čistom za sezónu.

Nakoniec, jeho preferencie nie sú založené na ekonomických kritériách, ale na športových a osobných: chce dosiahnuť svoj cieľ vyskúšať novú ligu, najmä ak ide o Premier League, ktorá ho lákala už v roku 2019.

Ak sa prestup neuskutoční skôr, Varane bude zajtra vo Valdebebas, aby začal predsezónnu prípravu.

zdroj: goal.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x