Domov Novinky Rodrygo túto výzvu prijíma

Rodrygo túto výzvu prijíma

23-ročný hráč je v dobrej forme tesne pred svojou obľúbenou fázou sezóny: dôležitými večermi v Lige majstrov.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Nedávno strelili dva góly Athleticu a celkovo má na konte pätnásť gólov. Už teraz sa pozerá na osobný rekord 20 gólov v jednej sezóne.

Rodrygo má v sebe niečo špeciálne počas veľkých večerov v Lige majstrov. Bol by rád, keby to takto pokračovalo. Samotné City sa stalo obeťou jeho legendy pred dvoma sezónami, keď Brazílčan strelil najnepravdepodobnejšie dva góly za posledné roky.

Tieto góly vošli do histórie a vytvorili ju. Zaujímavosťou je, že útočník nastupoval aj vtedy do zápasu po dvoch góloch v lige (proti Espanyolu). A práve tam, na veľkom pódiu, kde sa veľa ľudí trasie, hrá ako nikto iný. Teraz je ten moment. Liga majstrov, jeho liga.

Do zápasu Španielsko – Brazília strelil Rodrygo po španielskom Superpohári v januári iba jeden gól. Jeden v 13 zápasoch. Za viac ako dva mesiace. Ale práve počas tohto stretnutia začal znovu objavovať svoj stratený inštinkt.

S neúmyselnou, no neoceniteľnou pomocou Unaia Simóna sa perfektne presadil na 2:1 a napokon skóroval. Bola to predzvesť toho, čo predviedol s Athleticom.

V poslednom odohratom zápase bol autorom „víťaznej dvojky“ a hviezdou na ihrisku. Pri absencii Viníciusa padli oba jeho góly z ľavého krídla. To boli dva presné zásahy, ktoré vyšvihli jeho bilanciu na 15 gólov a jeho osobný rekord 20 gólov v sezóne je už na dosah.

Rodrygo znovu objavil, aké to je strieľať góly a je veľmi hladný. Je nadšený, že si v utorok zopakuje svoju nezabudnuteľnú noc proti City na Bernabéu.

Na zápas nastúpi v spoločnosti Viníciusa a Bellinghama. Pri nohách mu leží nádej fanúšikov Realu Madrid, ktorí zaplnia štadión až po okraj. Bude to skvelý zápas a skvelý moment pre Rodryga.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x