Opäť ďalší rozhovor…
„Vždy sa chcem s vami porozprávať, chlapci, pretože to znamená, že som mal skvelý zápas [smiech]. Mám veľkú radosť z ďalšieho víťazstva tímu, mojich dvoch asistencií a ideme ďalej.“
Vaša pozícia?
„Tréner odo mňa žiada, aby som sa neustále hýbal a neostával len na krídle. Preto hrám aj v strede ihriska.“
Neuznané tri góly?
„Bola to trochu zvláštna hra. Je to pravdepodobne prvýkrát v živote, čo môjmu tímu neuznali tri góly.“
„Po Karimovom góle sme si robili srandu. Povedal som: „Určite som bol v ofsajde“ [smiech]. Pri týchto zrušených góloch to bolo zvláštne, ale 3 uznané góly a víťazstvo nás tešia.“
Má Ancelotti aj s vami stávku na góly, akú uzavrel s Fedem?
„Ešte nie. Ani to nechcem, pretože vždy chcem strieľať viac a viac. Nechcem stáť na jednom čísle. Čím viac gólov a viac asistencií, tým lepšie.“
zdroj: DAZN

