Domov Novinky Rodrygo: Máme veľmi dobrú predsezónnu prípravu

Rodrygo: Máme veľmi dobrú predsezónnu prípravu

Rodrygo sa rozprával s oficiálnymi médiami klubu a podelil sa o svoje myšlienky o predsezónnej príprave.

Autor: Marek Varga
12 komentárov

„Bolo to ťažkých deväť dní. Tvrdo pracujeme a aby som bol úprimný, ide nám to veľmi dobre. Zlepšujeme sa každým dňom, zlepšujeme sa fyzicky a tiež mentálne, čo je najdôležitejšie.“

„Takto budeme pokračovať, máme veľmi dobrú predsezónnu prípravu.“

„Tieto tréningy sú najdôležitejšie, pretože vykonávame tvrdú prácu, ktorú nemôžeme robiť počas sezóny. Potom máme veľa zápasov a nemáme veľa času na tréning. Preto je dôležité tvrdo trénovať dní, byť pripravený a vydržať celú sezónu.“

Denná rutina

„Po tréningu jeme a trochu si pospíme. Potom sa trochu zotavíme s fyzioterapeutom a potom znova trénujeme. Snažíme sa ísť skoro spať, pretože na druhý deň musíme znova trénovať. To je to, čo robím a myslím si, že takmer každý robí to isté.“

Minulá sezóna

„S minulou sezónou som veľmi spokojný, hlavne s tým, ako skončila. Cítil som sa veľmi dobre, odohral som veľa zápasov, strelil som góly a pridal som asistencie. Ukázal som futbal, aký som schopný hrať a dúfam, že sa mi to podarí už v tejto sezóne.“

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
12 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov

Odporúčame

12
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x