Domov Novinky Rodrygo by mal dosiahnuť zvýšenia mzdy a predĺženia kontraktu o 2 roky

Rodrygo by mal dosiahnuť zvýšenia mzdy a predĺženia kontraktu o 2 roky

Real Madrid bude mať v letnom prestupovom období plné ruky práce s podpisovaním a predĺžovaním kontraktov.

Autor: PDReal
9 komentárov

Zabezpečiť budúcnosť a kontinuitu špičkových hráčov v klube je rovnako dôležité ako správny výber posíl.

Všetci hráči, ktorí sú v Reale skutočne kľúčoví, vedia ako veľmi si ich klub váži. Predĺženie ich platnosti by nemalo byť zložité. Vinicius Jr., Luka Modric a Karim Benzema sú legitímni kandidáti na Zlatú loptu a ich predĺženie by nemalo byť problémom.

Rodrygo Goes nie je úplne na úrovni týchto hráčov, ale na základe jeho nedávnych výkonov by mal čoskoro dosiahnuť túto úroveň. Napriek tomu že väčšinu sezóny 2021/22 nebol v základnej zostave, niet pochýb o láske bývalého hráča Santosu k Madridu.

Rodrygo by mohol po novom dostať 6 miliónov eur ročne

Podľa Davida Vicenteho Casada z El Debate má Real Madrid už zmluvu s Rodrygom Goesom do sezóny 2024/25, no zvažuje sa, že ho odmení dvojročným predĺžením, až do ročníka 2026/27.

Toto predĺženie je odmenou, pretože Rodrygo by tiež dosiahol zvýšenie platu, aby klub ukázal ako si ho váži. Los Blancos by zvýšili jeho plat až na šesť miliónov eur ročne. Je to menej ako očakávaná mzda pre Viniho Jr. vo výške 10 miliónov eur, ale Rodrygo nie je taký etablovaný ako jeho tímový kolega, ktorý sa v tejto sezóne blíži k 40 gólom a asistenciám.

Rodrygo je schopný toto číslo dobehnúť. Je senzačný a je dôvodom prečo sa Real Madrid dokázal dostať sa do finále Ligy majstrov. So šiestimi miliónmi eur za sezónu by bol Rodrygo výhodný, aj keď máme všetky dôvody veriť, že by bol s týmto zvýšením spokojný.

Rodrygo miluje Madrid a vďaka svojej inteligencii, všestrannosti, kreativite, technickým zručnostiam, pracovnej morálke a efektívnosti je ideálnym hráčom pre útok.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
9 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

9
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x