Domov Novinky Rodrygo: Benzema sa ma spýtal, či chcem penaltu

Rodrygo: Benzema sa ma spýtal, či chcem penaltu

Rodrygo Goes potvrdil, že Karim Benzema mu ponúkol pokutový kop, ktorý zabezpečil Realu Madrid postup do finále Ligy majstrov.

Autor: Marek
1 komentár

V tretej minúte predĺženia stredajšieho zápasu medzi Realom Madrid a Manchestrom City vyhrali králi na pokutový kop po faule Rúbena Diasa na Karima Benzemu.

Rozhodca Daniele Orsato okamžite ukázal na pokutový kop. Ukázalo sa, že Benzema, hlavný zahrávač pokutových kopov Realu Madrid to ponúkol Rodrygovi Goesovi, ktorý strelil dva góly, ktoré viedli k predĺženiu.

Prvé informácie o tejto situácii sa objavili v televízii Movistar +. Počas stretnutia bolo vidieť, ako Benzema niečo povedal Rodrygovi, keď vstal z ihriska.

Televízia zachytila, že to bolo: „Tiras? Tiras?“ -„Strieľaš? Strieľaš?“ Všetko potvrdil aj samotný Rodrygo v rozhovore pre RealMadrid TV.

„Karim sa ma spýtal, či chcem penaltu a streliť hetrik. Ale viem, že ich vždy trénuje a vždy ich zahráva. Má skvelú sezónu a urobil som minimum, čo som mohol, povedal som mu, že Karim strieľaj ty. Dal gól a sme vo finále,“ opísal celú situáciu sám Rodrygo.

zdroj: RealMadrid TV

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x