Domov Novinky Riaditeľ Bayeru: Xabi Alonso nemá žiadnu klauzulu o uvoľnení, ale…

Riaditeľ Bayeru: Xabi Alonso nemá žiadnu klauzulu o uvoľnení, ale…

Xabi Alonso v lete predĺžil zmluvu s Bayerom Leverkusen do roku 2026. Nemecké zdroje tvrdia, že obsahovala klauzulu o uvoľnení okrem iného aj do Realu Madrid, všetko však poprel generálny riaditeľ Bayeru Leverkusen.

Autor: Marek
0 komentár

Denník BILD ako prvý informoval o Baskovej klauzule o uvoľnení v októbri, pričom poukázal na to, že sa vzťahuje na Real Madrid, Bayern Mníchov a Liverpool, bývalé kluby 41-ročného hráča počas jeho hráčskej kariéry.

Mníchovský denník Süddeutsche Zeitung v uplynulých dňoch dodal, že klauzula sa pohybuje od 15 do 18 miliónov eur a do zmluvy sa dostala na žiadosť samotného trénera, ktorý reálne zvažuje odchod do Madridu.

Ben Jacobs, britský novinár, ktorý poskytuje informácie zo sveta futbalu najmä na platforme X (predtým Twitter), oznámil, že požiadal Fernanda Carra, generálneho riaditeľa Bayeru Leverkusen, o vyjadrenie k tejto záležitosti. Tu sú jeho odpovede:

„Doložka pre Real, Bayern a Liverpool? Nie, ale nepotrebujete k tomu klauzulu. So Xabim máme veľmi, veľmi dobrý vzťah a on vie, že sme seriózny klub.“

„Na konci dňa nebudeme nútiť niekoho, aby zostal, ak nechce zostať. Chceme, aby sa cítil veľmi šťastný a aby sa s nami cítil tak dobre, že chce naozaj len zostať. Toto je náš cieľ…“

„Niekedy dohody, ktoré nie sú na papieri, sú tiež dohodami. Vieme, že ak bude potrebovať v budúcnosti niečo vykonať, budeme sa môcť spolu porozprávať. A dúfam, že to nebudeme potrebovať, pretože on zostane a bude šťastný v Leverkusene,“ povedal Carro.

zdroj: X (Twitter)

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x