Domov Novinky Report: Castilla si konečne pripísala víťazstvo v roku 2014!

Report: Castilla si konečne pripísala víťazstvo v roku 2014!

Autor: Dany

Castilla konečne dokázala vyhrať v novom roku proti Alcorcónu. Na štadióne Santa Dominga si hráči pripísali dôležité tri body, ktoré im pomôžu vyhnúť sa zostupu z ligy.

Zo začiatku obe mužstva nastúpili s veľkou intenzitou a boli si rovné, neskôr však bola Castilla “na koni“ a prevzala kontrolu nad zápasom. Keď sa blížil koniec prvého polčasu, domáci Alcorcon chcel z rohových kopov otvoriť skóre, ale obrana Castilly bola pripravená.

Druhý polčas sa nelíšil od toho prvého. Castilla kontrolovala priebeh hry a už v 57. minúte otvoril skóre José Rodríguéz. Na tomto góle mal veľkú zásluhu útočník Raúl de Tomás, ktorý vystrelil na bránu, na čo brankár domácich blokoval strelu a práve Rodríguez bol v správnom čase na správnom mieste, aby dorazil loptu do brány, čím otvoril skóre.

Po tomto góle sa hráči zdržiavali na súperovej polovici a vyvíjali tlak. Pár minút pred koncom spečatili víťazstvo, keď najlepší strelec Castilly – Mascarell, s piatimi presnými zásahmi, vystrelil z hranice dvadsiatich piatich metrov a upravil skóre na 0:2 v 81. minúte.