Domov Novinky Report: Athletic Bilbao 1-1 Real Madrid (video)

Report: Athletic Bilbao 1-1 Real Madrid (video)

Jesého gól nestačil k víťazstvu Realu Madrid.  Ibai Gómez prestrelil stenu Realu Madrid po 8. zápasoch bez inkasovaného gólu.

Real Madrid prišiel na nový San Mamés so skvelou formou z Januára, v ktorom hráči Los Blancos vyhrali všetky zápasy a na San Mamés neprišli s iným úmyslom ako vyhrať a získať 3 body. V prvom polčase bolo mnoho šancí na obidvoch stranách ale nepriniesli vytúžený gól.

V druhom polčase sa zmenilo len skóre, herné tempo bolo vyrovnané. Real išiel do vedenia v 65.minúte po Ronaldovej nesebeckej prihrávke na skvele hrajúceho Jesého, ktorý loptu nasmeroval do brány a zapísal si prvý gól v tohtoročnej sezóne Primera División.

Radosť hráčov Realu Madrid netrvala dlho, pretože v 73. minúte prišiel na ihrisko Ibai Gómez a minútu po striedaní sa tešil z vyrovnávajúceho gólu do siete Realu Madrid. O pár minút neskôr prišiel rozhodujúci faktor zápasu, červená karta pre Cristana Ronalda, ktorý ju dostal po menšej šarvátke v pokutovom území.

Výsledkom 1-1 sa skončila šnúra víťazstiev Realu Madrid na čísle 5. Za tento zápas si zaslúži pochvalu nájme brankár Diego López, ktorý opäť podržal, keď tím to najviac potreboval.

Real Madrid sa bodovo dotiahol na FC Barcelonu, ale víťazstvo Atlética Madrid zabezpečilo Atléticu 1. miesto v tabuľke.

zdroj: marca.com