Domov Novinky Relevo: Real a Neapol rokujú o prestupe Rafu Marina

Relevo: Real a Neapol rokujú o prestupe Rafu Marina

Neapol a Real Madrid už rokujú o prestupe Rafu Marina. Stopér sa po úspešnom hosťovaní v Deportive Alavés pomaly pripravuje na prestup do Serie A.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Rozhovory sú plynulé a dohoda je blízko. Ešte je potrebné doladiť niekoľko detailov. Marín sa od začiatku vyjadroval pozitívne o možnom prestupe do Neapola.

Futbalista si uvedomuje, že po dobrej sezóne v Primera División potrebuje naďalej pravidelne hrávať. Hráč čakal na správy z Valdebebas, kde mal trénerský štáb zistiť jeho vhodnosť pre tím.

Veľa sa hovorilo o tom, že Rafa by mohol byť potenciálnym nástupcom Nacha. V súčasnosti sa to však zdá byť nepravdepodobné. Dvadsaťdvaročný hráč je už s neapolským klubom dohodnutý.

Podstatné je, že obranca by mal do Talianska prísť v rámci prestpu a nie hosťovania. Kráľovský klub si však pri tom mieni ponechať právo spätného odkúpenia, ako to urobil napríklad v prípade Miguela Gutierreza.

Vo svojej prvej sezóne v La Lige sa Marín rýchlo stal jedným z hlavných článkov tímu. Celkovo odohral viac ako 2 500 minút v 35 zápasoch.

Športový riaditeľ Neapola Giovanni Manna udržiava s hráčovým okolím veľmi dobré vzťahy. Real a Neapol sú už v pokročilom štádiu rokovaní a konečná dohoda bude závisieť od niekoľkých detailov.

Nech sa na to pozrieme akokoľvek, oba kluby sú maximálne otvorené prestupu futbalistu do Serie A. Takýto prestup by bol ďalším krokom vpred pre stopéra, ktorého kariéra po minulej sezóne sľubuje mimoriadne sľubný rozvoj.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x